ПРАВИЛА

  1. Адміністрація даного ресурсу не несе відповідальності за будь-який вміст, який розташовують користувачі послуг ресурсу, та їх облікові записи. За всю розміщену користувачами інформацію, її текст і вкладення, відповідає виключно автор інформації, усвідомлюючи всю міру відповідальності, чому підтвердження - електронна згода з даними Правилами.
  2. Адміністрація ресурсу не бере участі в будь яких угодах, не є посередником цих угод, фінансового зиску з цих угод не отримує. Вся відповідальність за угоди лежить виключно на участниках угод.
  3. Користувачі нашого ресурсу зобов'язуються неухильно дотримуватися всіх Законодавчих та нормативних актів України. Повністю відповідати за свої дії, не тільки уникати фактів шахрайства та інших порушень Законів України, але і не допускати вчинення подібних дій іншими користувачам рессурсу, якщо такі факти стануть відомі.
  4. Будь-який вміст будь-якого оголошення, яке розміщується на нашому ресурсі може бути прочитано адміністрацією ресурса, розташовано на інших ресурсах без згоди автора, а так само надано третім особам. Розташовуйте інформацію, лише ту, яка може стати публічною, розголошення якої не зашкодить Вашим інтересам. Будь-яка інфомація може бути перевірена адміністрацією ресурса, змінена ​​або видалена без пояснення причин.
  5. Дані Правила можуть бути в будь-який момент змінені без попереднього сповіщення і пояснення причин. Дані Правила трактуються виключно на користь адміністрації ресурса. Якщо Ви не згодні з даними Правилами, або їх частиною - не відзначайте їх як ті, з якими Ви погодилися, і не використовуйте ресурс. Будь-яке використання ресурсу - це автоматична згода з даними Правилами.
  6. За потреби видалити обліковий запис, або знадобляться інші дії, не передбачені в сервісі ресурсу - зв'язуйтеся з нами.

Отмодерированно
1

Правила. Дошка оголошень по навчанню, курсам, тренінгам.

НАВЧАННЯ, КУРСИ, ТРЕНІНГИ. ОСВОЄННЯ НОВИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ, ПРОФЕСІЙНЕ ТА СОЦІАЛЬНЕ ЗРОСТАННЯ.